baseball U9 Coach-Pitch

INFO KATEGORIE U11

11. 4. 2019

INFO KATEGORIE U11

Oblastní soutěž 2019:

Datum          domácí     -     hosté             hřiště                 čas               detail

6.4.                Blesk        -      RTR            Jablonec               11:00           odloženo

6.4.                Blesk        -      RTR            Jablonec               13:00           odloženo

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

20.4.              Orli           -      RTR            Choceň                 11:00        

20.4.              Orli           -      RTR            Choceň                 13:00

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

28.4.              RTR         -      Blesk           Trutnov                 11:00

28.4.              RTR         -      Blesk           Trutnov                 13:00

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

8.5.                Waynes    -      RTR            Pardubice             11:00

8.5.                Waynes    -      RTR            Pardubice             13:00

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

19.5.              RTR         -      Orli              Trutnov                 11:00

19.5.              RTR         -      Orli              Trutnov                 13:00

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

9.6.                RTR         -      Waynes       Trutnov                 11:00

9.6.                RTR         -      Waynes       Trutnov                 13:00

 

Ostatní soutěže 2019:

ČBP U11                 pořádá Trutnov v termínu 14.6. - 16.6.2019 ( účast pro všechny hráče nutná !!! )

MČR U11 (KVA)      termín 14.9. - 15.9.2019 ( nejdříve se musíme dostat z oblasti z 1. místa )

MČR U11                termín 27.9. - 29.9.2019 ( nutno postoupit z kvalifikace )

 

HRÁČI:

Ondřej Kvíčala

Jan Nosek

Kamil Nyklíček

Radovan Jirkovský

Vojtěch Minařík

David Bilič

Josef Taláb

Tomáš Kyncl

Marek Maděra

Daniel Rychlink

Denis Kubo

Alžběta Jakwerthová

Eliška Frejvaldová

Matylda Binková

+ záložník Hynek Halenár

+ záložník Štěpán Vondráček

 

Pro jakékoliv bližší informace: Vladimír Minařík 603 312 591, vladimir-minarik@email.cz

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace