Druhý zápas PL Rytíři Trutnov - Tempo Praha Blues U13

V neděli 5.5.2024 hráli Rytíři Trutnov druhý zápas z PL s Tempo Praha Blues, za krásného slunečního počasí na hřišti v Trutnově. Hned na začátku byly domluvená pravidla zápasu (1x100minut do tabulek a 1x60minut jako přátelský).

Začali jsme jako domácí, v poli (obrana) rychlými třemi auty (2xSO + 1 aut na metách) a vyrazili útočit. Směny jsme točily po pěti bodech, byla to krásná podívaná. Rytíři makali v obraně i v útoku a ani je nezaskočil reprezentační nadhazovač Kryštof Kotouček svými rychlými nadhozy (100 km/h). Výhra pro Rytíře byla zasloužená 18:3. V přátelském zápase si kluci vyzkoušeli i posty kde nejsou zvyklí hrát. Opět výhra 4:15 pro Rytíře.

Všichni si zasloužili velkou pochvalu (nejen za výhru), ale hlavně za pěknou hru.

• Bert Iliev LF/2B  1 bod

Pochvala i pro hráče Vojtu Hlaváče, který šel dělat (pískat) rozhodčího v přátelském utkání za pomoci Pavla Ilieva jako metového rozhodčí.