Lavina baseballových úspěchů U10 pokračuje

Dne 22.6. - 24.6. se v Praze na Krči uskutečnil Pražský baseballový týden. Turnaj s českou reprezentaci i s mezinárodními týmy v mužské kategorii.

prazsky-baseballovy-tyden-u10-20230614-030.jpg

Turnaj doprovázel i boj o pohár v kategorii U10, který se skládal ze 4 nominovaných týmu: Rytíři Trutnov, Miners Kladno, Piranhas Beroun a SaBat Praha. Klukům se po velkém mezinárodním turnaji v Hluboké opět dařilo. Po krásných dvou výhrách nad Piranhas Beroun (19:2) a Miners Kladno (6:0) a jedinou těsnou porážkou se SaBatem Praha (6:8) se kluci dostali do finále. Finálový boj nás čekal se SaBat Praha, tentokrát si naši kluci nenechali ujít šanci dosáhnout na pohár. Rozstříleli jsme Sabat 13:3. Svými dlouhými a nechytatelnými odpaly Kuby Rosulka a Filipa Jelínka bylo prvenství naše. Po dlouhém dni plného slunce se nad klukama blýsklo - nebyla to bouřka, ale byl to lesk z poháru, kdy naši kluci zpívali píseň a jásaly: “Lavina z Trutnova zasypala Prahu bude se sáňkovat na Václaváku”.

prazsky-baseballovy-tyden-u10-20230614-036.jpg

Večer kluky čekal za odměnu finálový boj naší mužské reprezentace, který byl přenášen televizními kamerami. Kluky po celé sezóně čeká volno a během léta budou mít soustředění na podzimní část, kdy nás čeká mistrovství republiky. Držte nám palce.

Soupiska: Iliev A., Doubek J., Rosulek J., Jelínek F., Kodenko A., Romančák O., Tryzna T., Šafařík J., Wolf O.

Rytířům se také dařilo v dovednostních disciplínách, kde: v raketové ruce obdrželi J.Rosulek a O.Romančák krásné 3.místo. Dále pak za pětiboj získal J.Rosulek 3.místo.

Více fotek ve fotogalerii >>