Ligový turnaj U9 v LIBERCI, duben 2017

Naši borci se představili ve skvělé formě. Všichni jsme se sešli hodinu před prvním zápasem a vyplatilo se nám to. Proběhla poctivá rozcvička, pálili jsme, chytali a zkoušeli herní situace.

V prvním zápase jsme se utkali s domácím týmem Patriots a ten se nám velice povedl. Na pálce jsme se představili ve výborné formě a v každé směně jsme nastříleli šest bodů. Zápas skončil našim vítězstvím 18:4.

2017-liberec-u9-001.jpg

Po dohrání prvního zápasu jsme se přesunuli na druhé hřiště, kde na nás čekali Piráti. V první směně jsme si vybrali slabší chvilku v obraně a obrželi jsme pět bodů. Zbytek zápasu jsme si již pohlídali a poprvé v sezóně chytili luft v zadním poli. Vítězíme 11:5.

Mezi dalším zápasem mají naši borci hodinku čas na jídlo. Předposlední zápas nás čekají Wayni, kteří jsou čím dál lepší a zápasy s nimi mají náboj. Ve druhé směně se nám podařilo zahrát první letošní double play (chycený luft a tečování běžce, který se urthl z druhé mety). Vítězíme 9:2.

2017-liberec-u9-002.jpg

Poslední zápas hrajeme proti Orlům, vítězíme 11:0, předvedli jsme skvělý výkon na pálce a krásně chycený luft v zadním poli. Všem našim RYTÍŘŮM gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci našeho týmu. 

 

SESTAVA: Nosek Jan, Kvíčala Ondřej, Nyklíček Kamil, Jirkovský Radovan, Bilič David, Kyncl Tomáš, Minařík Vojtěch, Taláb Josef, Frejvaldová Eliška, Binková Matylda