Rytíři Trutnov hostili turnaj regionálního přeboru v baseballu kategorie U7

V sobotu 27.4.2024 hostil Trutnov další ligový turnaj přeboru regionu Severovýchod v baseballu kategorie U7.
Oproti minulému turnaji nedorazil kvůli marodce tým Waynes Pardubice, tak nejmladší trutnovské baseballisty čekaly pouze 3 zápasy.
V prvním zápase se Rytíři střetli s týmem Klackařů z Kostelce n. O. Zápas měl 2 naprosto odlišné poloviny. První polovina byla ve znamení drtivého útoku domácích a vlažnějšího začátku Klackařů, druhá polovina pak byla opačná - drtivý finiš hostí a ochabnutí domácího útoku - výsledkem pro Rytíře těsná prohra 9:11.

baseball-turnaj-region-preboru-u7-001.jpg

V druhém zápase změřili Rytíři síly se suverénem celé soutěže - Patrioty z Liberce. Krok se soupeřem Rytíři zvládli držet pouze v první směně, která skončila smírně 5:5, zbytek zápasu už Patrioti ukázali svou sílu na pálce i v poli - pro Rytíře poměrně jasná prohra 6:15.

V posledním zápase proti Orlíkům z Chocně ale Rytíři ukázali naplno svůj potenciál a i přes mocný finiš soupeře (10 bodů ve 2 směnách) si díky konzistentnímu útoku ve všech 3 směnách (maximální počet 15 bodů ve 3 směnách) a skvěle zahrané 1. směně v obraně tzv. „na 3 pálkaře“ vybojovali cenné vítězství 15:10.

baseball-turnaj-region-preboru-u7-011.jpg

Co říci na závěr? Opět vesměs nezáleželo na tom, kdo na jakém místě skončil a kdo turnaj vyhrál. Děti si za krásného slunečného počasí užily radost ze hry a posbíraly hromadu cenných zkušeností!
Sportu zdar a baseballu zvlášť!

 

Více foto ve fotogalerii >>

 
-----

Rytíři Trutnov - SK Klackaři Kostelec n./O.     9:11
SaB Orli Choceň - Patriots Liberec     2:15
SaB Orli Choceň - SK Klackaři Kostelec n./O.     8:15
Patriots Liberec - Rytíři Trutnov     15:6
SK Klackaři Kostelec n./O. - Patriots Liberec     4:15
Rytíři Trutnov - SaB Orli Choceň     15:10