Stříbrný superpohár v Chocni, 14.5-15.5.2022

(Severovýchod-východ-jihozápad)

V sobotu a v neděli (14.5-15.5.2022) se naši Rytíři Trutnov U10 zúčastnili letošního prvního turnaje v Chocni, který byl zároveň nominací na SUPER CAP U10 v Hluboké. Celkem se sešlo 7 týmů, odehrálo 21 zápasů + Masters.

baseball-u10-chocen-001.jpg

Tento turnaj pro nás byl od samého začátku jeden velký ,,?". Baseball hraje standardně 9 hráčů + 5 náhradníků na střídání. My jsme takový luxus neměli, protože jsme museli jet jen s 9 hráči bez náhradníků. Bylo to tak trochu šílené, ale i tak jsme to zkusili. Jiné týmy měly 15-20 hráčů (chvílemi jsme jim tak trochu záviděli). Neobešli jsme se bez drobných úrazů, střevních problémů a únavy. A tyhle borci to museli odehrát bez vystřídání. Budili jsme fakt velký respekt a to nám chvílema moc pomáhalo.

baseball-u10-chocen-002.jpg

V obraně (v poli) bránili, podporovali se a i přes nějaké ty chyby hráli zajímavé auty. V útoku (na pálce ) to pokaždé nevyšlo jak jsme si představovali, ale i tak byla hra pokaždé napínavá až do samého konce. Ani tým Sokol Hluboká (vyhrál vše) nedostal výhru od nás zadarmo. Filip Paták si odpálil v posledním zápase krásný HOMERUN.

baseball-u10-chocen-003.jpg

Celkem 4 výhry a 2 prohry konečné umístění na 2 místě. Masters (hod, odpal, běh, souhra vnitřního pole), kde jsme byli na druhém místě + nádherný výsledek Filipa Patáka s nejdelším hodem 42,5 m.

Naše skore:

  • Orli Choceň 8:7 Rytíři Trutnov
  • Arrows Ostrava 6:7 Rytíři Trutnov
  • Rytíři Trutnov 7:4 Blesk Jablonec
  • Rytíři Trutnov 8:7 Hit Opava
  • Sokol Hluboká 4:3 Rytíři Trutnov
  • Rytíři Trutnov 12:3 Waynes Pardubice

baseball-u10-chocen-004.jpg

Konečné výsledky:

1. Sokol Hluboká
2. Rytíři Trutnov
3. Arrows Ostrava
4. Waynes Pardubice
5. Blesk Jablonec
6. Hit Opava
7. Orli Choceň

Hráči z Line Up: Paták Dominik, Paták Filip, Vydra Teodor, Taláb Matúš, Dostál Matyáš, Šimůnek Jáchym, Rosulek Jakub, Romančák Ondřej, Blanko Kodenko Adam

 

Další fotografie >>